نانوایی در کانادا

آگهی موقعیت شغلی شیرینی پزی در کانادا

آیا شما علاقه مند به کار در کانادا هستید؟ حقوق متناسب با تجربه شروع از 50000$ CAD در سال 40 ساعت در هفته تورنتو،آنتاریو،کانادا مجوز کار اولیه 2 ساله تمدید   می شود می تواند پس از 1-2 سال کار در کانادا منجر به یک قرارداد دائم و اقامت دائم کانادا شود. شرایط 2 سال […]

عمران در کانادا

آگهی موقعیت شغلی عمران و ساختمان سازی در کانادا

20 موقعیت شغلی که می تواند هر یک از این عناوین ذیل باشد: تکمیل کننده بتن – بتن تازه ریخته شده صاف و تمام شود – تسطیح سطح بالای بتن تازه ریخته شده روی کف، دیوار، سقف – راه اندازی ویبراتور قدرت برای فشرده سازی بتن – اعمال ترکیبات سخت کننده و آب بند برای […]

بیزینس پلن استارت آپ چگونه باعث موفقیت ما می شود؟

بیزینس پلن استارت آپ چگونه باعث موفقیت ما می شود؟

هر کسی می تواند یک بیزنس پلن عالی داشته باشد. اما تبدیل یک بیزنس پلن به یک استارت آپ قابل دوام یک بازی متفاوت است. همچنین می‌توانید این نمونه بیزنس پلن  استارت آپ را با دیگران به اشتراک بگذارید تا به شما در دریافت بازخورد ارزشمند کمک کند. من توصیه نمی کنم یک شرکت را بدون مشورت […]

درآمد ارزی استارت آپ

درآمد ارزی از طریق راه اندازی استارت آپ

کسب درآمد ارزی از طریق استارت آپ برای کسانی که  در زمینه­‌های مختلف تخصص دارند امکان­پذیر است.

به شرطی که کمی سواد اطلاعاتی و تسلط به زبانی غیر از زبان مادری را هم به آن توانایی اضافه کنید.،‌ کسب درآمد ارزی از طریق راه اندازی  استارت آپ غیرممکن نخواهد بود. فضای فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) برگ برنده کسانی است که قادرند با شناسایی نیازهای مخاطبان حقیقی و حقوقی، فرصت‌آفرینی کرده و ارزش افزوده ایجاد کنند که مصداق بارز آن کارآفرینی دیجیتالی (Digital Entrepreneurship) است.
کدمقاله takba0070

SHADDARI

تیم استارت آپ موفق ایرانی در کانادا با ایده سلامت

در داستان کارآفرینان موفق، از بهترین ها می توان عباس عباسی را مثال زد. او تصمیم به راه اندازی ایده های استارتاپی داشت بنابراین مدیر عامل استارت آپ موفق SHADDARI  از  Sep 2018در کانادا است .
کدمقاله takba0069

بیزینس پلن استارت آپ

بیزینس پلن استارت آپ چگونه باعث موفقیت ما می شود؟

هر کسی می تواند یک بیزینس پلن عالی داشته باشد. اما تبدیل یک بیزینس پلن به یک استارت آپ قابل دوام یک بازی متفاوت است.

همچنین می‌توانید این نمونه بیزینس پلن  استارت آپ را با دیگران به اشتراک بگذارید تا به شما در دریافت بازخورد ارزشمند کمک کند. توصیه نمی کنیم یک شرکت را بدون مشورت با افراد اولیه راه اندازی کنید.
کدمقاله takba0068

راه اندازی استارت آپ در کانادا

راه اندازی استارت آپ در کانادا 2022

ویزای استارتاپ از بهترین و جدیدترین روش‌هایی است که اداره مهاجرت کانادا جهت جذب صاحبان کسب و کارها و حمایت از طرح ها و ایده های نو و راه اندازی بیزینس در کانادا در نظر گرفته است.ویزای راه اندازی استارتاپ کانادا؛ به عنوان یک روش مطمئن، جهت اخذ اقامت دائم کشور کانادا می باشد که در این مقاله قصد داریم به بررسی آن بپردازیم.

حال وقت آن است که بدانید برای راه انداری استارت

کدمقاله takba0067

خدمات بالینی

تیم استارت آپ موفق در کانادا با ایده مدیریت خدمات بالینی

یک متخصص انفورماتیک و تحلیل سلامت به کارآفرینی موفق تبدیل شد.آقای پوریا سرمدی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد انفورماتیک سلامت از دانشگاه تورنتو.مدیر عامل  MedMe  در کانادا است .MedMe Health یک پلت فرم مدیریت خدمات بالینی پیشرو در کانادا است که برای داروسازان طراحی شده است.

ایشان در MedMe Health، در حال ساختن سیستم عامل برای داروخانه های آینده هستند و داروخانه های امروزی را به مراکز مراقبت های بهداشتی جامعه فردا منتقل می کنند.
کدمقاله takba0066  

شهر آبی

شهر آبی تیم استارت آپ موفق ایرانی در کانادا

در سال 2018، دو نامزد دکتری مهندسی عمران، اسد لسانی و تینگ فو از دانشگاه مک گیل، اشتیاق متقابل خود را در مورد ایمنی ترافیک کشف کردند. آنها علاقه مند به کاوش در فناوری لیدار برای ارائه داده های ترافیکی در زمان واقعی برای ایمن تر و کارآمدتر کردن حمل و نقل بودند. به زودی ایان بوید، دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق که تخصصش در هوش مصنوعی کاربردی بود، به آنها پیوست. ایان معتقد بود که هوش مصنوعی می تواند نقشی اساسی در افزایش ایمنی ترافیک ایفا کند. خیلی زود بلوسیتی متولد شد. برای کمک به رشد شرکت، فیلیپ لاسنر به عنوان CRO به تیم پیوست و به تیم کمک کرد تا رشد را تسریع بخشد.

کد مقالهtakba0065

مهندسی سازه

استارت آپ ایرانی موفق در کانادا با ایده مهندسی سازه

فرشاد میرشفیعی، دکتری تخصصی، مهندسی اتصال درجه 3 3بنیانگذار و مدیر عامل در Sensequake از سال 2015هم چنین برنده Prix Montréal Inc می باشد.

دکتر میر شفیعی علاقه مند به مهندسی سازه و آوردن فناوری انقلابی Sensequake به صنعت برای بهره مندی همه افراد می باشد. همچنین به میزان خیلی زیادی علاقه  به  همکاری با شرکای خود در سراسر جهان برای به اشتراک گذاشتن پیشرفت های خود و تأثیرگذاری بر صنعت مهندسی سازه در مقیاس جهانی دار
کد مقالهtakba0064