بهترین کتابها برای موسسین استارتاپ­ها و کارآفرینان

نویسنده Rhett Powerk ، کارآفرین

داشتن دیدگاه یا ایجاد نمونه اولیه یک چیز است و ایجاد یک کسب وکار موفق و گسترش پذیر چیز دیگری است. جای تعجب نیست که بسیاری از مؤسسین به زعم خود برای نوآوریشان به مدت طولانی منتظر بمانند زیرا اولین قدم مسخره و دلهره آور و پیچیده به نظر می رسد.

آیا مقید و مصمم هستید که دیگر منتظر نمانید و رویای مدیر شدن خود را تحقق بخشید؟ پیشنهاد می کنم هنگام شروع فعالیت، مطالعات زیادی انجام دهید. با مطالعه کتاب های زیر شروع کنید، تولیدکنندگان برندها مهم ترین نکات، ریزه­کاری­ ها و آزمون و خطا در کارآفرینی را با شما به اشتراک می گذارند. به شما قول می دهم با صرف وقت برای مطالعه این کتاب ها  آمادگی بیشتری پیدا خواهید کرد و بیشتر تحت تاثیر قرار خواهید گرفت.

از ایده تا واقعیت راهنمای کارآفرینی برای رشد معنادار در کسب وکار، نوشته شده توسط Jean Paul Paulynice :

 اگر شما از اصطلاحات بی معنای شغلی خسته شده اید و می خواهی کسی که واقعاً علاقه مند به هنر پیشرفت سازمان ها است شما را تشویق کند، Jean Paul Paulynice  راهنمای خوبی برای شماست. کتاب او برنامه عملی مشخصی را برای راه اندازی و رشد کسب و کار شما ارائه می دهد. شما فقط باید اشتیاق و تمایل به یادگیری داشته باشید. چناچه شما تازه به فکر راه اندازی یک کسب وکار افتاده اید یا قدم های اولیه را برداشته اید، آماده شوید تا به یک موسس باتدبیر خود آگاه تبدیل شوید. من همیشه در جستجوی باطن هستم. از ایده تا واقعیت، برخی از نشانه های پیشرفت حرفه ای را به من پیشنهاد داد.

چگونه می­توان یک کارآفرین با دل و جرات پرورش داد: راهنمای والدین برای افزایش توانمندی فرزندان در حل مشکلات، نوشته شده توسط Jim Marggraff

پدر و مادر نیستید؟ جای نگرانی نیست. با توجه به عنوان، این کتاب برای همه است. مطمئناً مهارتهایی را که باید کودکان برای رسیدن به مشاغل کاربردی یاد بگیرند، نشان می دهد. اما بسیاری از ما یاد نگرفتیم که این الگوها و رفتارهای مثبت در حال رشد هستند، و شایسته است که اکنون آنها را توسعه دهیم. من خود یک موسس هستم، این کتاب که تأثیر عمیقی بر من گذاشته به ارزیابی کارآفرینی و مقاومت و مهارتهایی که هنوز هم برای پیشرفت به آن نیاز دارم، می پردازد. به عنوان یک امتیاز اضافی، کتاب چگونه می­توان یک کارآفرین با دل و جرات پرورش داد، به مادران و پدران یک راهنمای بازی برای پرورش آینده سازان و  نیرو کار در آینده می دهد.

مشاهده مطلب
مصاحبه با Jeremy miller :ساخت برند

ترن هوایی کارآفرینی، نوشته شده توسط Darren Hardy

کارآفرینی یک سفر پر ماجراست، اما تا زمانی که شما آمادگی ماجراجویی دارید ارزش خرید بلیط را دارد. Darren Hardy  روشی را برای پیش بینی و مقاومت در برابر شرایط سخت بیان می کند که باعث می شود بسیاری از افراد از رویای کارآفرینی و  لذت این تجربه دست نکشند. من این کتاب را خوانده ام و با مطالب آن موافق هستم. بعد از مطالعه کتاب ترن هوایی کارآفرینی، بهتر می توانید موقعیت خود را بررسی و به برنامه نوآورانه مورد علاقه خود عمل کنید.

چقدر طول می کشد: چگونه من یک کسب و کار  100 میلیون دلاری علی­رغم بدشانسی ایجاد کردم، نوشته شده توسط Raegan Moya-Jones

همه ما موانعی را برای رسیدن به موفقیت مطرح می­ کنیم، از جمله اینکه معتقدیم برای مدیر عامل شدن به مدرکهای کاغذی احتیاج داریم. اگر تمایل دارید بزرگ فکر کنید و گذشته ها را  نادیده بگیرید، Raegan Moya-Jones نشان می دهد که چگونه با سرسختی و جسارت می توانید وضع موجود را عوض کنید. دگراندیشی او درباره کارآفرینی با مطالعه میدانی دانشکده بازرگانی هاروارد فاصله زیادی دارد، و این باعث می شود که تفکر تازه ای برای خوانندگان در مورد کارآفرینی ایجاد شود. بارها در حرفه من پیش آمده است که من برخلاف مقررات و براساس حس درونی خود اقدام کرده ام، بنابراین این نویسنده را به ذهن متبادر می کنم.

چیزی که من آرزو می کنم وقتی 20 ساله بودم می دانستم، نوشته شده توسط Tina Seelig

حداقل 10 بار در روز، چیزی را می آموزم که آرزو می کنم ده ها سال قبل آن را می دانستم. کتاب Tina Seelig با بیان جالب­ترین حقایق ساز و کار تجارت به کارآفرینان تازه کار سررشته می­ دهد. با خواندن کتاب چیزی که من آرزو می کنم وقتی 20 ساله بودم می دانستم، چیزهایی را یاد خواهید گرفت که هرگز در هیچ کتاب پرفروش دیگری به شما آموزش داده نمی شود. به عنوان مثال، هنگام راه اندازی شرکت خود، ممکن است بخواهید وانمود کنید که بودجه بذری ندارید. نمی توانید تصور کنید چگونه این روش می تواند سود سهام واقعی ایجاد ­کند؟ این کتاب را بخوانید تا بدانید چرا این کارها را باید انجام دهید.

مشاهده مطلب
سی استارت آپ موفق انگلیس در سال 2020

انتخاب کنید: مهمترین تصمیم قبل از شروع کسب وکار نوشته شده توسط Ryan Levesque

شروع یک کسب و کار یکی از کارهای ریسک پذیری است که می توانید انجام دهید. درکتاب انتخاب کنید، Ryan Levesque با فراهم کردن چارچوبی برای خوانندگان به آنها اجازه می­ دهدکه با علاقه زیاد و بدون ایجاد خطاهای قابل اجتناب مدیریت کنند و ریسک پذیری را کاهش دهند. روش گام به گام او برای ارزیابی پتانسیل هر کسب وکاری این است، که  با “چه کسی” شروع می­ شود و به چه ارزش خروجی ختم می شود. من از راهکار او برای تجزیه و تحلیل قابلیت های احتمالی یک استارتاپ که غالباً عوامل ساده ای هستند اما در عین حال نادیده گرفته شده اند، قدردانی می کنم.

راهنمای شروع یک کسب ­و کار QuickStart ، نوشته شده توسط کن Colwell Ken

بعضی اوقات، شما فقط به یک دستور العمل اساسی نیاز دارید تا موتور کارآفرینی خود را روشن کنید. راهنمای Colwell Kenدقیقاً کتاب انگیزشی است که شما را در ماه های نخستین هنگامی كه عصبانیت و هیجان زیادی دارید هدایت می  كند و شاید آرامش بخش باشد. با خرید کتاب Colwel ، او دسترسی ویژه ای به منابع اضافی به خوانندگان می دهد. با مطالعه کتاب راهنمای کسب و کار QuickStart  شما خودتان را بیشتر از آنچه که انتظار دارید پیدا می کنید، حتی اگر استارتاپ شما در حال فعالیت باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره با ما whatsapp