سی استارت آپ موفق آلمان در سال 2019

 

آلمان با داشتن بیشترین جمعیت در اروپا و اقتصادی متنوع، قطب اصلی شرکت های  استارت آپ و فناوری در اروپا است. مردم آلمان که از نظر فناوری و حل مسئله باهوش هستند، یک پایگاه عالی در حمایت از استارت آپ ها برای گسترش در سطح ملی و بین ­المللی فراهم می کنند.

در زمینه بسیاری از صنایع و مشاغل فعال هستند، بسیاری از این شرکت­های استارت آپ از طریق نرم افزار یا پلت­فرم مبتنی بر ابر فعالیت می کنند. اگرچه اکثریت این شرکتهای استارت آپ در زمینه فناوری فعالیت می­ کنند، اما بسیاری در بخش مالی نیز حضور دارند، که یکی از جالب ­ترین بخش­ها برای ایجاد تحول و رشد سریع است. با این حال، بسیاری از استارت آپ­ های آلمانی از تجارت الکترونیکی تا برنامه های کاربردی صنعتی، از حمل و نقل تا هوش مصنوعی فعالیت دارند، همچنین این استارت آپ­ ها در حال استفاده از فناوری برای پیشرفت­های جدید و ایجاد تحول در تعداد زیادی از صنایع هستند.

اگرچه ممکن است برخی استارت آپ­ها به اندازه شرکت­های دیجیتالی معتبر آلمان مانند Rocket Internet یا Zalando مشهور نباشند، اما بسیاری از این شرکت­ها در آلمان و خارج از این کشور شناخته شده ­اند و با محصولات و خدمات خود به جمعیت زیادی دسترسی دارند. برخی شرکت­ها در بین عموم مردم مشهور نیستند، زیرا این شرکتهای استارت آپ بر روی مشاغل خاصی تمرکز دارند و مشکلات مربوط به این مشاغل را به عهده دارند. با این حال به ویژه در زمینه خدمات مالی و فین­ تک با یکدیگر رقابت می­کنند. تعدادی از استارت آپ­ های مطرح آلمانی قبلاً این شانس را داشته ­اند که به وضعیت “Unicorn” برسند، یعنی ارزشی بیش از یک میلیارد دلار دارند.

فهرست 30 استارت آپ آلمانی با بیشترین بودجه

در اینجا لیستی از 30 استارت آپ برتر آلمان با بیشترین بودجه با جزئیات مربوط به هر شرکت، کل وجوه دریافتی شرکت به دلار آمریکا یا یورو طبق سایت Crunchbase، از 29 اکتبر 2019 (با نرخ تبدیل یورو به دلار آمریکا 1.10795)، همراه با لینک مستقیم وب سایت هر شرکت آورده شده است.

 1. استارت آپ Coya

صنعت: بیمه، تکنولوژی بیمه

 بودجه کل: 40 میلیون دلار

وب سایت: coya.com

Coya روش جدیدی برای مدیریت بیمه نامه­ های متمرکز مشتریان فراهم می­ کند. طیفی از محصولات بیمه را برای خانه، زندگی روزمره و مشتریان ارائه می­دهد تا به سرعت و آسانی به بیمه نامه های خود دسترسی داشته و نیازهای در حال افزایش خود را تعدیل کنند. همچنین برای ثبت مطالبات بیمه ­ای .مشتریان روش ساده­ای را در اختیار آنان قرار می ­دهد

 1. استارت آپ Clark

صنعت: بیمه ، تکنولوژی بیمه

کل بودجه: 43.8 میلیون دلار

وب سایت: clark.de

 یک پلت­فرم بیمه با هدف ساده سازی، عادلانه و شفاف سازی صنعت بیمه است. کلارک یک پرتال دیجیتال برای مشتریان فراهم می ­کند تا بتوانند بیمه نامه های خود را مدیریت کنند و احتمال پس انداز و افزایش آنها را مشاهده کنند، و اطمینان حاصل کنند که آنها از بهترین راهکار برای حفاظت از فعالیت .خود نسبت به قیمت برخوردار هستند

 1. استارت آپ Taxfix

صنعت: حسابداری ، اپلیکیشن

کل بودجه: 45 میلیون دلار

وب سایت: taxfix.de

هدف تکس فیکس ساده سازی سیستم بایگانی مالیات و تسهیل پس انداز است که می تواند ضمن ارائه اظهارنامه مالیاتی تحقق یابد. از طریق پلت­فرم دیجیتال خود به افراد اجازه می ­دهد تا به راحتی اظهارنامه مالیاتی خود را بصورت آنلاین انجام دهند و محاسبه خودکار و ارائه اظهارنامه مالیاتی را برای .آنها فراهم می ­کند

 1. استارت آپ Billie

صنعت: خدمات مالی ، فین تک

بودجه کل: 43.5 میلیون یورو

وب سایت: billie.io

Billie راه­ حل­ هایی برای نیاز صنایع کوچک در مدیریت سرمایه در گردش ارائه می­دهد. این استارت آپ راه­کار ساده و کاملاً خودکار برای پرداخت فاکتورهای مشاغل کوچک را فراهم کرده است و به آنها کمک می کند تا شرایط پرداخت بهتری را از طریق راه ­حل پرداخت پس از تحویل برای بازرگانان آنلاین B2B ارائه کنند.

 1. ProGlove

صنعت: لجستیک ، الکترونیک

 کل بودجه: 49.1 میلیون دلار

وب سایت: proglove.com

ProGlove تولید کننده دستکش­های الکترونیکی است که کارگران صنایع با هم از طریق این دستگاه ارتباط پیدا می ­کنند و در صورت نیاز اطلاعات  مورد نیاز مدیران را برای بازیابی و جمع ­آوری داده ها به سایت انتقال می دهند. ProGlove از طریق اسکن بارکد دستکش، کارآیی، انعطاف پذیری و کیفیت را در صنعت افزایش می ­دهد.

 1. استارت آپ Konux

صنعت: هوش مصنوعی ، اینترنت اشیا

بودجه کل: 51.6 میلیون دلار

وب سایت: konux.com

Konux با ترکیب حسگر هوشمند و تجزیه و تحلیل داده های مبتنی بر هوش مصنوعی راه حل های اینترنت اشیا را برای مدیریت و نگهداری بهتر دارایی های صنعتی فراهم می­کند. این استارت آپ به مشتریان در بخش حمل و نقل کمک می­ کند تا زیرساخت ها و عملیات خود را کنترل کنند، و داده­ ها را برای افزایش عملکرد دارایی جمع ­آوری و استفاده کنند.

 1. FreightHub

صنعت: خدمات حمل و نقل ، لجستیک

کل بودجه: 53 میلیون دلار

وب سایت: freighthub.com

FreightHub یک ارائه دهنده خدمات حمل و نقل است که برای بهبود فرایندها و ارائه خدمات با کیفیت بالا به فناوری ­های دیجیتالی متکی است. FreightHub با تلفیق مهارت و فناوری، محموله ­ها را در طول زمان ردیابی می کند، به مدیریت اسناد کمک می­ کند و نمای کلی از زنجیره تأمین را فراهم می ­کند.

 1. استارت آپ Uberall

صنعت: خدمات محلی ، بازاریابی

 کل بودجه: 54.8 میلیون دلار

وب سایت: uberall.com

Uberall یک شرکت بازاریابی محلی خدمات نرم افزاری ( SaaS ) است که از طریق جابجایی خرید آفلاین، مشاغل را با مصرف کنندگان ارتباط می دهد. این استارت آپ امکان کنترل کسب ­و­ کار را بیش از حضور و اعتبار آنلاین آنها فراهم می کند، و از ادغام و سازگاری با مکانهای فیزیکی آنها در سراسر وب اطمینان حاصل می ­کند.

 1. استارت آپ Outfittery

صنعت: مد ، خرید

مشاهده مطلب
از میان موسسین استارتاپ چه کسی مدیرعامل می شود؟

کل بودجه: 59.8 میلیون دلار

وب سایت: outfittery.com

Outfittery یک شرکت تخصصی در زمینه خدمات خرید شخصی برای آقایان است. Outfittery با هدف ایجاد راحتی و صرفه جویی در وقت، با تکیه بر متخصصان مد و طراحان لباس برندهای مردانه را عرضه می ­کند و آنها را مستقیما برای مشتریان خود می ­فرستد.

 1. استارت آپ Wunder Mobility

صنعت: حمل و نقل ، مدیریت ناوگان

 کل بودجه: 70 میلیون دلار

وب سایت: wundermobility.com

Wunder Mobility راه کارهایی برای راه اندازی و رتبه بندی موثر خدمات حمل و نقل ارائه می­ دهد. این استارت آپ ضمن برقراری خدمات حمل و نقل عمومی از طریق طیف وسیعی از محصولات خود مانند خودروهای چند سرنشین، ترن و ناوگان عمومی شرکت ها را در امر استقرار، رتبه بندی و ساخت تکنولوژی کمک می­ کند.

 1. استارت آپ Thermondo

صنعت: انرژی ، تجهیزات

کل بودجه: 63.3 میلیون یورو

وب سایت: thermondo.de

Thermondo راهکارهای نوآورانه گرمایشی را برای افزایش کارایی، گسترش تأمین انرژی غیرمتمرکز و حرکت بسوی فناوری سازگار با محیط زیست ارائه می­ دهد. Thermondo با طیف وسیعی از محصولات و خدمات برای گرمایش منازل، راه حل های یکپارچه ای را برای تحول در بازار گرمایشی به ارمغان آورده است.

 1. استارت آپ Blacklane

صنعت: خدمات حرفه ای ، حمل و نقل

 کل بودجه: 77 میلیون دلار

وب سایت: blacklane.com

Blacklane یک آژانس رانندگی جهانی حرفه ای است. Blacklane از طریق پلتفرم دیجیتال خود به هر شخصی اجازه می دهد تا خودروهای حمل و نقل فرودگاه، خدمات لیموزین یا ماشین شخصی و حمل و نقل زمینی را در بیش از 300 شهر جهان رزرو و مدیریت کند.

 1. استارت آپ Celonis

صنعت: تجزیه و تحلیل ، تصویر سازی داده ها

 کل بودجه: 77.5 میلیون دلار

وب سایت: celonis.com

Celonis راهکارهایی برای تجزیه و تحلیل و تجسم فرآیندهای تجاری ارائه می دهد. با تمرکز بر یافتن نقایص از طریق داده­ های بزرگ، Celonis با اصلاح خرید، منابع انسانی، مدیریت خدمات فناوری اطلاعات، تدارکات، تولید، حسابداری، فروش، ممیزی و موارد دیگر، شفافیت و کارایی را بهبود می­ بخشد تا به شما کمک کند در وقت و هزینه­ های ارزشمند خود صرفه جویی کنید.

 1. استارت آپ Contentful

صنعت: محتوا ، خدمات نرم افزاری SaaS

 بودجه کل: 79.6 میلیون دلار

وب سایت: contentful.com

Contentful زیرساخت محتوای دیجیتالی را فراهم می کند تا بتواند از طریق رابط های برنامه کاربردی (API) قابل دسترس و قابل ویرایش در یک برنامه وب مشابه سامانه مدیریت محتوا CMS باشد. این استارت آپ به ویراستاران و برنامه نویسان کمک می­ کند تا همکاری بهتری داشته باشند و زمان توسعه دیجیتال و تحویل را کاهش دهند و به سرعت تجربیات جدید و محصولات دیجیتالی را به مشتریان و بازار عرضه کنند.

 1. استارت آپ Tourlane

صنعت: گردشگری، رزرواسیون

 کل بودجه: 81 میلیون دلار

وب سایت: tourlane.com

Tourlane یک پلت­فرم رزرو برای تورهای گردشگری است. Tourlane با تکیه بر متخصصان گردشگری سفری بی نظیری و تجربه سفر واقعی به بیش از 30 کشور در سراسر جهان را خلق می­ کند. Tourlane به لطف اپلیکیشن خود، فناوری و طراحی را با مشاوره سفر ترکیب کرده و قابلیت مقایسه سفرها را از نظر سرعت و راحتی رزرو فراهم کرده است.

 1. استارت آپ Tier Mobility

صنعت: کرایه خودرو ، وسیله نقلیه الکتریکی

 بودجه کل: 91 میلیون دلار

وب سایت: tier.app

Tier Mobility وسایل نقلیه کوچک اجاره می دهد. Tier Mobility از طریق یک پلت­فرم دیجیتالی، ناوگان اسکوترهای برقی را در سراسر شهرهای اروپا مدیریت می­کند. این شرکت همچنین با حمل و نقل عمومی و سایر ارائه دهندگان حمل ونقل مشارکت استراتژیک دارد.

 1. Movinga

صنعت: اینترنت ، لجستیک

کل بودجه: 92.8 میلیون دلار

وب سایت: movinga.de

Movinga یک شرکت لجستیکی به صورت بازار عمودی برای افراد و شرکت های متوسط ​​است. این شرکت خدمات لجستیکی به همراه حمل و نقل کالا، بسته بندی، انبارداری و خدمات پیک، خدمات جابجایی بهینه سازی شده را به افراد و شرکت ها ارائه می ­دهد.

 1. استارت آپ Lilium

صنعت: هوا فضا ، حمل و نقل

 کل بودجه: 101.4 میلیون دلار

وب سایت: lilium.com

Lilium یک شرکت در حال توسعه هواپیماهای شخصی است. این شرکت که با ایده نمونه سازی اولیه از شکل جدیدی از هواپیما آغاز به کار کرده است، اکنون از لیلیوم جت خود که یک هواپیمای 5 نفره و کاملاً برقی است، رونمایی کرده که می تواند به صورت عمودی برخاسته و به زمین بنشیند. این خودرو برای ارائه سفرهایی چهار برابر سریعتر از تاکسی و در عین حال با قیمت رقابتی طراحی شده است.

 1. استارت آپ SolarisBank

صنعت: بانکداری ، خدمات مالی

 بودجه کل: 95.1 میلیون یورو

وب سایت: solarisbank.com

SolarisBank یک پلت­فرم خدمات بانکی با مجوز کامل است که به شرکت ها امکان می دهد خدمات مالی خود را ارائه دهند. SolarisBank از طریق رابط­ های برنامه نویسی API ها یکپارچه سازی شده است و خدمات مالی را برای کمک به شرکت ها در ارائه محصولات بانکی مدرن و مقیاس پذیر با پول الکترونیکی، اعتبار فوری و بانکداری دیجیتال و همچنین خدمات شخص ثالث فراهم می­کند.

 1. استارت آپ Grover

صنعت: تجارت الکترونیکی ، اجاره محصولات فناوری

 کل بودجه: 101 میلیون یورو

وب سایت: grover.com

مشاهده مطلب
سی استارت آپ موفق برزیل در سال 2020

Grover شرکتی است که به مشتریان امکان می دهد به جای خرید، محصولات فناوری را ماهانه اجاره کنند. این شرکت به افراد و شرکت ها این امکان را می دهد با هزینه کم به راحتی به بیش از 1500 محصول تکنولوژی مانند تلفن های هوشمند، لپ­تاپ و تجهیزات دیجیتالی دسترسی پیدا کنند.

 1. استارت آپ Infarm

صنعت: کشاورزی ، اینترنت اشیا

 کل بودجه: 134.1 میلیون دلار

وب سایت: infarm.com

Infarm یک شرکت متخصص در زمینه زراعت است. این استارت آپ مزارع هوشمند را با فناوری­های اینترنت اشیا و یادگیری ماشین برای بهبود و توسعه تولید و توزیع پایدار غذا ترکیب می­ کند. Infarm  به شهرها کمک می­ کند ضمن افزایش خودکفایی، ایمنی و کیفیت، اثرات زیست محیطی تولید مواد غذایی را کاهش دهند.

 1. استارت آپ Mister Spex

صنعت: تجارت الکترونیکی ، عینک  

 کل بودجه: 141.7 میلیون دلار

وب سایت: misterspex.de

Mister Spex یک فروشگاه اینترنتی تخصصی در زمینه عینک و لنزهای تماسی است. این شرکت محصولات بیش از 60 برند و طراح را با بیش از 5000 عینک، عینک آفتابی، عینک ورزشی و لنزهای تماسی ارائه می دهد. Mister Spex که در سال 2007 در آلمان راه اندازی شد، اکنون در فرانسه، اسپانیا، اتریش، سوئیس، هلند و انگلیس فعالیت می ­کند.

 1. استارت آپ Deposit solutions

صنعت: بانکداری ، فین تک

 بودجه کل: 198.9 میلیون دلار

وب سایت: deposit-solutions.com

Deposit solutions یک پلت­فرم بانکداری آزاد را فراهم می­کند که به بانک ها امکان می دهد محصولات سپرده ­گذاری شخص ثالث و خدمات مرتبط را ارائه دهند. این استارت آپ کمک می­کند تا بانک ها سپرده ها را از بازارهای جدید و گروه های مشتری دریافت کنند بدون اینکه ساختار پراکنده داشته باشند. و سپرده گذاران بدون افتتاح حساب جدید در بانک های دیگر به خدمات سپرده ­گذاری بیشتری دسترسی پیدا کنند. Deposit solutions در سال 2011 در انگلیس و سوئیس شروع به فعالیت کرده است.

 1. استارت آپ Raisin

صنعت: بانکداری ، فین تک

بودجه کل: 206 میلیون دلار

وب سایت: raisin.com

Raisin بازاری برای پس ­انداز و سرمایه ­گذاری است. این استارت آپ به مشتریان کمک می­کند تا از طریق پلت­فرم آزاد خود، بهترین نرخ بهره را کسب کنند در حالی که دسترسی به بانک­ها در اروپا را افزایش می­دهد. Raisin به لطف پلتفرم دیجیتال خود، اپلیکیشنی را برای ساده سازی روند سرمایه ­گذاری و سهولت مدیریت سرمایه­ گذاری در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

 1. استارت آپ Signavio

صنعت: توسعه تجارت ، خدمات نرم افزار SaaS

 بودجه کل: 229.6 میلیون دلار

وب سایت: signavio.com

Signavio سیستم های مدلسازی و مدیریت فرایند مبتنی بر ابر را فراهم می­ کند. این استارت آپ مجموعه­ ای برای فرآیند و تحول تجاری ارائه می­دهد که ترکیبی از تجزیه و تحلیل داده­ ها و تخصص انسانی برای کمک به شرکت ها در تصمیم گیری هوشمندتر و سریعتر و اعمال تغییرات هوشمند فرآیند تجاری است. Signavio به دره سیلیکون و سنگاپور نیز گسترش یافته است.

 1. استارت آپ Omio

صنعت: سفر ، موتور جستجو

کل بودجه: 296 میلیون دلار

وب سایت: omio.com

Omio یک پلت­فرم جستجوی سفر در اروپا است. این استارت آپ منابع مختلف داده را برای مقایسه و ترکیب سفرهای ریلی، هوایی، اتوبوس و اتومبیل جستجو می­ کند، بهترین مسیرها و هزینه ها را پیشنهاد و طراحی می­ کند. برای مسافت­های طولانی، Omio یک نمودار مقایسه ای ارائه می­کند که بر اساس ارزان­ترین یا سریع­ترین گزینه سفر است.

 1. استارت آپ FlixMobility

صنعت: حمل و نقل ، مسافرت

کل بودجه: 500 میلیون یورو

وب سایت: global.flixbus.com

FlixMobility یک شرکت حمل ­و نقل است که سفری راحت، ارزان و سازگار با محیط زیست ارائه می دهد. این امکان را به مشتریان می دهد تا بطور مستقیم از طریق اپلیکیشن خود بلیط خریداری کنند و ناوگان اتوبوس را در سراسر اروپا مدیریت کنند. FlixMobility که در سال 2013 با نام تجاری FlixBus راه اندازی شد، بزرگترین شبکه اتوبوس بین شهری را در اروپا توسعه داده است، و در سال 2018 در صنعت ریلی با نام FlixTrain گسترش یافت.

 1. استارت آپ N26

صنعت: بانکداری ، فین تک

 بودجه کل: 682.8 میلیون دلار

وب سایت: n26.com

N26 یک پلت­فرم همراه بانک است. این استارت آپ حساب های جاری، حساب های ثابت و سایر خدمات بانکی از جمله برداشت و سپرده نقدی، انتقال پول بین المللی، سرمایه گذاری و اعتبارات را ارائه می دهد. N26 به لطف یک اپلیکیشن تلفن همراه، مستقیماً یا از طریق شرکت­های تابعه به مشتریان در اتحادیه اروپا خدمت رسانی می ­کند.

 1. استارت آپ Auto1 Group

صنعت: صنعت خودرو ، بازار

 کل بودجه: 1.1 میلیارد دلار

وب سایت: auto1-group.com

Auto1 Group یک پلت­فرم پیشرو در زمینه فروش دیجیتالی خودرو در اروپا است. این استارت آپ در اصل ارتباط بین خریداران و فروشندگان خودروهای دست دوم از طریق بازارهای دیجیتال را برقرار می­ کند. Auto1 با فعالیت در بیش از 30 کشور جهان، نقدینگی، تجارت بیشتر و عرضه درجه یک را به مشتریان خصوصی و شرکای حرفه ای خود ارائه می دهد.

 1. Auxmoney

صنعت: وام های همتا

 بودجه کل: 2 میلیارد دلار

وب سایت: auxmoney.com

Auxmoney یک شرکت خدمات مالی جهت مدیریت وام­ های همتا است. Auxmoney به لطف اپلیکیشن آنلاین خود، به هر شخصی اجازه می­دهد تا در مدت 5 دقیقه درخواست وام کند، سریع پاسخ بگیرد و پول را ظرف 24 ساعت بدست آورد. همچنین به ارتباط سرمایه­ گذاران با دریافت­کنندگان وام از طریق یک پلت­فرم امن، سریع و شفاف، بدون نیاز به هیچ واسطه­ای کمک می­ کند.

منبع : https://disfold.com/top-german-startups/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره با ما whatsapp