پذیرش فناوری و ورود به بازار

کد مقاله:takba0048

از برقراری ارتباط با متخصصان در Linkedin و Twitter ،تا گسترش دسترسی به تجارت آنلاین ،Amber Mac می داند که برای ساختن یک جامعه غنی و پویا در اینترنت چه کاری لازم است. “من فکر می کنم که رسانه های اجتماعی مهمترین چیزی است که کارآفرینان از قلم می اندازند “

 امبر با شروع کار خود در اواخر دهه 1990، درست در وسط رونق وب سایت ها، به موفقیت خود در کار به عنوان یک استراتژیست و بازاریاب حرفه ای در دنیای راه اندازی فناوری دست یافت. در سال 2006 ، امبر این مهارت ها و تجربیات را برای ایجاد آژانس دیجیتالی خود به نام Konnekt ترکیب کرد و از آن زمان با مشتریانی از جمله Microsoft Xbox ،Ford Motor Company ،Fast Company ،PayPal و غیره همکاری کرده است. امبر به طور منظم در شبکه هایی مانند CNN،بلومبرگ و Sirius XM حاضر می شود و نویسنده کتاب پرفروش ملی خود به نام Power Friending است.

Rick Spence: مهمترین چیزی که می خواهید مخاطبان شما از گفتگوی ما برداشت کنند چیست؟

Amber Mac: من فکر می کنم یکی از مهمترین نکات در مورد آینده تجارت کوچک در کانادا این است که تشخیص دهیم وقتی در مورد مشاغل کانادایی صحبت می کنیم، مشاغل کوچک در واقع 80 تا 90 درصد کل مشاغل کانادایی را تشکیل می دهند. پس می توانید ببینید که این مسئله چقدر برای آینده مهم است. و البته بسیاری از این مشاغل، مشاغل تجارت الکترونیکی یا مشاغل متکی به فناوری های دیجیتال هستند.

Rick Spence: چه چیزی یک کسب و کار را هوشمند می کند؟

Amber Mac: من فکر می کنم آنچه باعث ایجاد یک شرکت هوشمند می شود، کسب و کاری است که می فهمد چگونه از ابزارها و فناوری های دیجیتال برای رشد تجارت خود استفاده کند. و من فکر می کنم احتمالاً این را دیده باشید، همانطور که در چند سال گذشته در کانادا نیز دیده ام این یک فرصت بزرگ برای توسعه تجارت شما فراتر از مرزهای کانادا است. و با این حال، ما همچنان خیلی داخلی و محلی فکر می کنیم. و من فکر می کنم این یکی از مواردی است که ابزارها و فناوری های دیجیتال به ما اجازه می دهند کار خود را گسترش دهیم و واقعاً در مورد توانایی دستیابی به مردم در سراسر جهان فکر کنیم.

Rick Spence: چرا مردم به شبکه های اجتماعی وفق پیدا نمی کنند؟ آیا کار پیچیده ای است؟

Amber Mac: سوال خیلی خوبی پرسیدید.  من فکر می کنم حتی اگر ما مشغولیت های زیادی هم داشته باشیم، همانطور که افرادی که به این پادکست گوش می دهند هم مشغله دارند، باز هم می شود فهمید چگونه از این ابزارها استفاده کرد .

 هنوز تعداد زیادی از مشاغل کوچک در سراسر این کشور وجود دارد که واقعاً درک چگونگی استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان ابزاری برای بازاریابی را ندارند و می بینید که به طور ناگهانی، در معرض آسیب بزرگی قرار می گیرند، خصوصاً وقتی در مورد کانادایی ها صحبت می کنید، امروزه تعداد بیشتری از کانادایی ها از فیس بوک و اینستاگرام و توییتر استفاده می کنند. با این وجود، هنوز درصد زیادی از مشاغل وجود دارد که نمی دانند چگونه از این ابزار استفاده کنند. پس فکر نمی کنم لزوماً یک امر فرهنگی باشد.

من فکر می کنم آنها نمی دانند چگونه ابزارها و فناوری های مناسب را پیدا کنند. و از همه مهمتر این که آنها نمی دانند چگونه سریع سازگار شوند .

ممکن است تا یک سال دیگر هم از این ابزارها استفاده نکنید، ولی بعداً حتما مجبور می شوید تغییر کنید. شاید محصول بعدی چیزی باشد که از هوش مصنوعی پشتیبانی می کند و در عرض دو سال کاملاً کاری را ساده می کند که قبلاً ساعتهای زیادی از شما می گرفت و هزینه های زیادی برای شما داشت. پس این توانایی برای سازگاری بی وقفه برای تغییر مداوم، انطباق و استفاده از برخی از این ابزارهای جدید است.

Rick Spence: از کجا می دانید چه چیزی برای تجارت شما مفید است؟

Amber Mac: چه سوال خوبی.  من فکر می کنم در قدم اول،  پرسیدن سوالات، انجام تحقیقات، درک چگونگی تحقیق در مورد ابزارها و فناوری هایی که وجود دارد، جستجوی نقد ها، همه این قطعات پازل باعث شروع و پیشرفت کار شما می شود.

پس به صنعت نگاه کنید. منظورم این است که، یکی از باورنکردنی ترین مواردی که در اقتصاد دیجیتال امروز داریم این است که شما می توانید منتورهایی داشته باشید که قبلاً هرگز آنها را ندیده اید و در سراسر رسانه های اجتماعی دنیا وجود دارند، که می توانند به شما مشاوره دهند و از ابزارها و فناوری استفاده می کنیدکه به شما بگویند و ما در واقع شاهد رشد این مسئله هستیم.

اگر در مورد مشاغل دیجیتال و کوچک در سایر مناطق آتلانتیک کانادا مانند نوا اسکوشیا فکر می کنید، به تازگی منتشر شد که نوا اسکوشیا از سال 2016 تا 2017 با رشد 47 درصدی سالانه روبرو شده است. و این ناشی از استفاده از ابزارها و فناوری های دیجیتالی مانند تجارت الکترونیکی است. و این مطلب چیزی نیست که قابل توجه نباشد.

Rick Spence: به ما بگو که چطور دنیای فناوری دیجیتال را به کمک خودت آوردی و از آن برای رشد تجارتت استفاده کردی؟

Amber Mac: تا جایی که یادم می آید این است که یک شبه اتفاق نیفتاد.من فکر می کنم این یک تلاش مداوم بوده است، تا بتوانم آن سیستم عامل ها را به هم متصل کنم. پس فکر می کنم، چیزی که باید ما و اکثر مردم در مورد آن فکر کنیم این است که شما باید وقت و انرژی خود را صرف رسانه های اجتماعی کنید  چون که امروزه ارتباط بسیار زیادی را ایجاد می کند و دسترسی به مخاطبان را فراهم می کند. و اگر این کار را به روش صحیح انجام دهید بسیار ارزان خواهد بود.

من، در حال حاضر، مشتریانی در رومانی، آلمان، برزیل دارم و فکر می کنم که توانسته ام با استفاده از شبکه های اجتماعی به سادگی به آن ها برسم و نمی توانم بیان کنم که تا چه اندازه رسانه های اجتماعی ابزار شماره یکی است که کارآفرینان از آن غافل می شوند، آنها فکر می کنند که، اوه، من بودجه خود را دریافت کردم یا پول سرمایه گذاری دارم، ولی آنها دارند کل قسمت این پازل را از دست می دهند، چون آنها نمی خواهند هزینه ای برای شبکه های اجتماعی بپردازند. خوب حدس بزنید چه اتفاقی می افتد ؟ رشد ارگانیک خیلی زود از بین می رود .

 شما باید برای ایجاد محتوای خوب، محتوای جذاب و در برخی موارد تبلیغات،  پول و انرژی خرج کنید حتی اگر فقط چند دلار در روز باشد، راهی عالی برای شروع درک این نکته است که برای بازی در این محیط جدید باید هزینه کنید.

Rick Spence: مقاله ای بود که چند روز گذشته خواندم، و می گفت که تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک گروه 1000 نفره از هواداران متعصب ایجاد کنید، و بعد شما برای همیشه دیگر نیازی  به کسی نخواهید داشت. نظر شما در این مورد چیست؟

Amber Mac: فکر می کنم درست است منظورم این است که، برای بعضی از افراد، این 1000 است.  و برای برخی ممکن است 100 باشد.

همانطور که شما گفتید، شما دیگر به یک میلیون نفر نیاز ندارید. اگر شما 1000 نفر دارید که به بخش خاصی از شغل شما علاقه مند هستند، این تنها چیزی است که شما برای موفقیت در تجارت خود نیاز دارید.

Rick Spence: آخرین توصیه ای که می توانید به مخاطبان ما بدهید چه چیزی است ؟ مثلا بگویید، این همان چیزی است که می خواهم همیشه به خاطر بسپارید؟

Amber Mac: خب، چیزی که فکر می کنم مردم همیشه باید به خاطر بسپارند این است که، احتمالاً برای موفقیت در اقتصاد دیجیتال امروز، کمی بیشتر از آنچه تصور می کردید طول خواهد کشید.

افرادی که موفق هستند، 20 تا 30 ساعت در هفته کار نمی کنند. من فکر می کنم که شما باید در زندگی خود بعضی چیزها را کنار بگذارید تا بتوانید در آن فضا موفق شوید. منظور من کنار گذاشتن روابط نیست، بلکه منظورم کنار گذاشتن مواردی مانند تماشای جدیدترین سری Netflix است، چون واقعا به اندازه کافی وقت نیست.

من فکر می کنم این چیزها واقعاً مهم هستند و دومین چیزی که میگویم این است که منابع به صورت آنلاین وجود دارد، PayPal دارای یک مرکز منابع عالی است که می توانید به آنجا مراجعه کرده و از آنها مشاوره بگیرید. و این فقط یک نمونه است. در سراسر این کشور و فراتر از آن مشاغلی وجود دارند که مشاوره های واقعاً شگفت انگیزی ارائه می دهند.  و اگر پاسخ مورد نظر خود را پیدا نکردید، کنجکاو شوید، بروید و بپرسید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
مشاهده مطلب
سی استارت آپ برتر هوش مصنوعی در جهان در سال 2020

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره با ما whatsapp