استارت آپ ایرانی در کانادا در زمینه پزشکی هوشمند

کد مقاله: takba0058

آزاده دستمالچی مدیرعامل استارت آپ پزشکی VitalTracer است که در زمینه طراحی دستگاه های پزشکی پوشیدنی هوشمند فعالیت می کند. او دکتری دانشگاه اتاوا را داردو مدرک کارشناسی ارشد را از همان دانشگاه در رشته مهندسی پزشکی اخذ نمود . در دوازده سال گذشته، زمینه اصلی تحقیقات او طراحی و توسعه دستگاه‌های پزشکی، به‌ویژه دستگاه‌های نظارت بر علائم حیاتی و هوش مصنوعی کاربردی بر روی سیگنال‌های زیستی بوده است.

دستگاه های پوشیدنی هوشمند تمام علائم حیاتی را به طور مداوم اندازه گیری می کندآنها در VitalTracer دستگاه‌های اندازه گیری پزشکی می‌سازندتا خطر بیماری‌های قلبی عروقی را از طریق نظارت مستمر و ردیابی مستمر همه علائم حیاتی کاهش دهند.

مچ بند هوشمند

مچ بند هوشمند برای مراقبت های بهداشتی

VitalTracer – یک شرکت مراقبت‌های بهداشتی است. که  یک مچ بند را معرفی کرده این مچ بند داده‌ای را تولید می‌کند. که می‌تواند موارد حیاتی مانند سیگنال ECG، سیگنال PPG، سیگنال شتاب‌سنج، سیگنال ژیروسکوپ و دمای پوست را با طراحی آسان اندازه‌گیری کند. قابلیت‌های بلوتوث، سازگاری با آردوینو و مجموعه‌ای از کدهای آزمایش‌شده، استفاده از برد را برای شما حتی در خارج از جعبه آسان می‌کند.

VitalLAB یک کیت توسعه پوشیدنی است که جایگزینی ارزان قیمت برای سنسورهای آزمایشگاهی فعلی است. و به همان اندازه دقیق است. این برای تحقیقات قلب، تحقیقات خواب، تحقیقات ریوی، توسعه دهندگان برنامه، توسعه دهندگان ساعت هوشمند، محققان مهندسی و توسعه دهندگان سرگرمی طراحی شده است.

آزاده و تیم موفق او در VitalTracer ترکیبی از متخصصان در مهندسی زیست پزشکی، برق و کامپیوتر و همچنین یادگیری ماشین و هوش مصنوعی هستند. از سالها تحقیق در Ph.D. و سطوح پسا دکترا برای آوردن نظارت مستمر علائم حیاتی به صنایع بهداشتی و تحقیقاتی پزشکی تلاش های بسیاری کرده اند.

برنده جایزه ملی کارآفرینی 

آزاده دستمالچی یکی از 25 زن برتر INFLUENCE RECIPIENTS 2021، قهرمان ملی کارآفرین دانشجو در سال 2021، اتحادیه کارآفرینان جوان G20 کانادا، یک رهبر ماهر، کارآفرین، برنامه ریز تجاری و یک مدیر پروژه موفق است. آزاده از آوریل 2019 یک میلیون دلار کمک هزینه غیر کاهشی جمع آوری کرده است. VitalTracer چندین جایزه منطقه ای و ملی تحت رهبری او دریافت کرده است. از جمله جایزه ملی کارآفرینی Mitacs، جایزه منطقه ای CANNIE در محصول نوآوری، جایزه Startup Canada، و جایزه کارآفرین نوظهور AGE-WELL. اقدامات متقابل COVID-19).

از دیگر فعالیت وتوانمندی های آزاده می توان به دستیار پژوهشی با تجربه با سابقه کار در صنعت آموزش عالی. مهارت در رهبری، برنامه ریزی کسب و کار کارآفرینی، داده کاوی و مدیریت پروژه. متخصص تحقیقاتی قوی با دکترای فیزیولوژی (Ph.D.) در مهندسی زیست پزشکی با تمرکز بر دستگاه پزشکی پوشیدنی هوشمند با یادگیری ماشین و یادگیری عمیق و الگوریتم‌های هوش مصنوعی اشاره نمود.

برای دید جزییات بیشتر از دستاوردهای این تیم استارت آپ موفق ایرانی به وب سایت https://vitaltracer.com/ مراجعه کنید.

چنانچه مایل هستید یک استارت آپ موفق در کانادا راه اندازی کنید و از مزایای آن یعنی اقامت دائم کانادا برای خود و خانواده تان بهره مند شوید با مشاوران و متخصصان تکبا همراه باشید

www.takbacenter.com

شماره تماس واتساپ 09103104065

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
مشاهده مطلب
مصاحبه با مریم نبوی : کار آفرین در حوزه تعادل هوش مصنوعی و طراحی انسان محور

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *